Sevimli Dostlarınıza İyi Gelecek

Köpeğinize sadece sevgi vererek değil, gücün sizde olduğunu hissettirerek de sahiplik yapmanız gerekir. İtaatkar olmanın temelleri çok erken dönemde atılar ve çok basit kurallara dayalıdır.
Blog Yazısını Oku
Kanser, beraberinde getirdiği sağlık sorunlarının yanı sıra, maddi ve manevi yönden uzun süreli mücadele gerektiren bir hastalıktır. Tümörün iyi ya da kötü huylu olması nereden anlaşılır?, Eskisine göre vaka sayısında artış var mı?, Tümörleri nasıl tanımlayabiliriz?, Teşhis yolları neler?, Tedavi şansı var mı? sorularınızın cevapları blog yazımızda.
Blog Yazısını Oku
Kediniz her zaman yemek için gözünüzün içine bakıyorsa, ekstra kilonun yanı sıra endişe etmeniz gereken başka konu da söz konusu olabilir. Şeker hastalığından triode, yemek yeme isteğinin sebeplerini inceleyelim.
Blog Yazısını Oku
Sebebi bilinmiyor, tedavisi zor ve hayat boyu hiç geçmeyebilir. Atopik Dermatit nedir? Tedavisi var mıdır? Hastalığı ne sebep olur? Hastalıkla mücadele için ne yapabiliriz?
Blog Yazısını Oku
Kışın fazla hareket etmeyen, özellikle yağ oranı yüksek ve kalitesiz besinlerle beslenen ev köpeklerinde hastalık çok yaygın görünmektedir. Penkreatit nedir? Pankreatitin Sebepleri nelerdir? Semptomlar? Hastalığa yatkın ırklar? Klinikte yapılan işlemler ve daha fazlası blog yazımızda sizi bekliyor.
Blog Yazısını Oku